loader image

Vchodové dveře

Vchodové dveře

Dveře jsou vizitkou každého domu. Musí dobře vypadat a přitom poskytovat bezpečí, ochranu před hlukem a vlivy počasí. Proto dodáváme a montujeme vchodové dveře z prověřených materiálů a od prověřených výrobců.

Dodáváme dveře z těchto materiálů a profilů:

  • plastové dveře Veka
  • plastové dveře Trocal
  • dřevěné příčkované dveře
  • hliníkové dveřní systémy Aluprof
  • vchodové dveře v nejlepší kvalitě Hörmann

Vchodové dveře

Bezpečnostní dveře

Proč nové bezpečnostní dveře? K rozhodnutí investovat do nových bezpečnostních dveří vede několik důvodů… Někoho již vykradli v jiném případě vykradli souseda a nebo jste se prostě rozhodli lépe si zabezpečit svůj byt. A co vstupní dveře ? Vedou sice na společnou chodbu, ale za nimi už může být kdokoliv.

Proč bezpečnostní dveře SAPELI?

SAPELI jako výrobce zakázkových interiérových dveří nabízí v sedmi modelových řadách i dveře bezpečnostní. Můžete si vybrat model dveří, povrchovou úpravu a to rozdílnou na obou stranách a další vlastnosti dveří.

Logo Sapeli

Bezpečnostní dveře SAPELI jsou vyráběny v bezpečnostní třídě RC2 a RC3. Bezpečnostní třída RC2 se používá k zabezpečení méně rizikových objektů či místností. Bezpečnostní dveře RC3 se používají k zabezpečení Vašeho domova. Povrchové úpravy nabízíme v materiálech CPL, HPL, Dýha a stříkané barvou RAL.

Bezpečností zámek - Sapeli

Kování - Sapeli

Multi Lock - Sapeli

Vstupní dveře - Sapeli

Back to Top