Chytrá domácnost

Potřebujete poradit?

Ovládejte svoji domácnost

Pod pojmem domácí automatizace si každý člověk představí něco jiného, jelikož každý z nás má jiné zkušenosti, potřeby a návyky. Somfy má ucelenou řadu výrobků, které se týkají všech částí domácnosti. Máme kompletní sortiment pohonů na všechny typy stínění. Od venkovních rolet a žaluzií, vnitřních žaluzií, záclon a závěsů, až po terasové markýzy a pergoly. V neposlední řadě umíme pohánět vrata a brány všech typů. Každý pohon je možné doplnit o dostupné příslušenství, například sluneční a větrné čidlo nebo fotobuňky.

Logo Somfy

Všechny naše produkty jsou vzájemně kompatibilní. Máme řadu kamer, detektorů a alarmů, které nevyžadují žádné sekání do zdi. Výhodou je například detekce zvířat, kdy Somfy One rozpozná vašeho domácího mazlíčka a i přes zakódovaný bezpečnostní systém nevyhlásí poplach.

Scénáře

Díky širokému kompatibilnímu sortimentu, jenž Somfy nabízí, lze nastavit nepřeberné množství scénářů, které vám usnadní život. Například scénář příjezdu: ve vašem chytrém telefonu kliknete na ikonu scénáře PŘÍJEZD. Zabezpečovací systém Somfy One odkóduje; vrata a brána se otevřou; rozsvítí se světlo v garáži a v předsíni. A vy můžete rovnou zacouvat do garáže.

Můj dům, můj hrad

Venkovní stínění - Somfy

Venkovní stínění

Interiérové stínění - Somfy

Interiérové stínění

Terasa a exteriér - Somfy

Terasa a exteriér

Dveře, vrata a brány - Somfy

Dveře, vrata a brány

Ovladače a čidla - Somfy

Ovladače a čidla

Alarmy a kamery - Somfy

Alarmy a kamery

Osvětlení a vytápění - Somfy

Osvětlení a vytápění

Ovladač Somfy Situo

Intuitivní ovládání

Hlavní důvody, proč zvolit ovládání Somfy:

Chytrá domácnost TaHoma

Centralizace všech zařízení

Propojte všechna motorizovaná zařízení s dálkovým ovládáním a optimalizujte jejich chod pomocí jediného dálkového ovládání.

Předdefinované scénáře

Naprogramujte si scénáře vyhovující vašemu životnímu stylu a dennímu rytmu. Aktivujte i několik prvků automatizované domácnosti jedním kliknutím.

Reakce dle aktuální situace

Naše pohony můžete rozšířit o řadu čidel, která automaticky reagují na změny počasí. Větrné čidlo vám ochrání markýzu před poškozením. V případě detekce silného větru dá čidlo pokyn motoru a ten ji zatáhne.

Moderní design a barvy

Slaďte barvu vašeho dálkového ovládání a jeho rámu s vaším interiérem. V Somfy myslíme na každý detail.

Back to Top