Garážová vrata

Potřebujete poradit?

Garážová vrata

Provádíme montáž a servis sekčních a rolovacích garážových vrat značek Hörmann, DoorHan, Minirol a dalších. Provádíme kompletní práce na klíč, včetně případné demontáže původních vrat.

Garážová vrata

 

Servis vrat všech značek

 

Logo DoorHan


Logo Hörmann

Logo TRIDO

Logo Minirol

Logo Somfy

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata jsou určena pro každé privátní garáže. Mohou být instalována v garážích s nadpražím od 100 mm a ostěním od 85 mm. Při vývoji vrat byly aplikovány veškeré zkušenosti s výrobou garážových vrat. Jsou v nich použity nejspolehlivější mechanismy a ověřené komponenty.

Elegantní sekční vrata na pohon se otvírají svisle nahoru. Tak získáte více místa v garáži a před garáží a máte celý průjezd volný. Sekční vrata padnou vždycky – nezáleží na tom, je-li otvor vaší garáže pravoúhlý nebo zkosený, má kruhovou výseč nebo kruhový oblouk. Proto se ideálně hodí i pro dodatečnou modernizaci.

 

Vaše oblíbené barvy

barva-ral8014

RAL 8014

barva-ral7016

RAL 7016

barva-ral9010

RAL 9010

barva-glk

Zlatý Dub

barva-stg

Satin Grey

 

Výklopná garážová vrata

Výklopná garážová vrata snoubí kvalitu s krásným vzhledem. Vše hovoří pro originál: Kvalita a bezpečnost, vzhled a komfort a vyzrálá technika. V každých vratech jsou obsaženy zkušenosti více než 50 let výroby vrat.

Díky mnohostrannosti motivů najdete jistě i vrata pro váš dům podle vašeho přání. Vyberte si pomocí konfigurátoru vrat a dveří v klidu vrata podle svého přání: motiv, povrch i barvu. Máte všechny možnosti.

Výklopná vrata

VYMĚŘENÍ ZDARMA
+420 739 165 902

Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata tvoří inteligentní prvek Vašeho domu. Konstrukční řešení garážových vrat umožňuje maximální využití prostoru garáže bez nároku na větší stavební úpravy.

Rolovací vrata umožní získat spoustu místa před garáží i v garáži. K zaparkování můžete najet až přímo před vrata, navíc zůstane volný prostor u stropu garáže. Profil vrat je vyroben z jakostního hliníku a vrata jsou standardně vybavena moderní technikou elektrických pohonů.

Rolovací vrata

Průmyslová vrata

Tato sekční průmyslová vrata jsou speciálně projektována pro velké garážové otvory na průmyslových objektech.

Doporučují se pro zlepšení termoizolačních vlastností místností s intenzivním používáním.

Díky výborným provozním vlastnostem jsou sekční vrata optimálním řešením pro libovolný průmyslový objekt. Bez ohledu na to, že jde o vrata určená pro průmyslový sektor, v nabídce je široké spektrum designového provedení.

Průmyslová vrata

Průmyslová lamelová vrata často slouží k uzavření výrobní haly, továrny, skladu, hangáru, depa a dalších objektů, ve kterých je kladen požadavek na možnost průjezdu velkých dopravních prostředků.

Robustní konstrukce kování je vyvinuta tak, aby unesla vratová křídla velkých rozměrů. Pružinový mechanismus je vyvinut pro bezproblémový intenzivní provoz. Použití zesílených komponentů zabezpečuje zvýšenou spolehlivost konstrukce v průběhu používání vrat.

Back to Top