Předokenní žaluzie

Potřebujete poradit?

Předokenní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Používají se nejenom k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů, ale i administrativních či komerčních budov. V případě požadavku na maximální zatemnění použijeme lamelu typu Z-PROFIL, kde je tento efekt téměř dokonalý.

Plynulá regulace slunečního záření

Venkovní žaluzie jsou velmi oblíbeným venkovním a nejpoužívanějším stínícím prvkem. Díky umístění žaluzií před okno nejúčinněji ovlivníte tepelné klima v interiéru. Používají se k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů. Dále jsou vhodným řešením pro zastínění pásových oken administrativních budov a komerčních objektů.

Venkovní žaluzie

Z-profil

Venkovní žaluzie Z-70 jsou technicky obdobné jako venkovní žaluzie Z-90, ale díky menší šířce lamel působí jemnějším a luxusnějším dojmem. Lamely ve tvaru písmene Z jsou na hranách opatřeny těsněním, které zajišťuje dokonalé a velice tiché dosedání.

Předokenní žaluzie Z-90

Žaluzie - profil Z-70

Zetta-70

Šíře lamely: 70 mm
Žaluzie Z-70 mají lamely ve tvaru Z, což umožňuje lepší domykatelnost.

Žaluzie - profil Z-90

Zetta-90

Šíře lamely: 90 mm
Žaluzie Z-90 jsou vhodné, pokud chcete maximální možné zatemnění.

C-profil

Podívejte se na lamelu z profilu a uvidíte písmeno C. Elegantní design zajišťuje žaluziím použitelnost na všech typech budov. Žaluzie s lamelami typu „C“ vám vyrobíme v různých rozměrech, takže jimi snadno zastíníte i větší skleněné plochy.

Předokenní žaluzie C-80

Žaluzie - profil EXT/INT-50

Cetta-50

Šíře lamely: 50 mm
Tato žaluzie má boční vedení pouze ocelovým lankem.

Žaluzie - profil C-65

Cetta-65

Šíře lamely: 65 mm
Žaluzie s lamelou C65 a C80 jsou nejrozšířenějším typem.

Žaluzie - profil C-80

Cetta-80

Šíře lamely: 80 mm
Žaluzie s lamelou C65 a C80 jsou nejrozšířenějším typem.

VYMĚŘENÍ ZDARMA
+420 739 165 902
Back to Top