Vjezdové brány

Potřebujete poradit?

Posuvné hliníkové brány

Naše brány jsme schopni standardně vyrábět v šířkách průjezdu od 3 až do 12 m a výškách od 100 cm do 200 cm.

Neztrácejte čas a energii ručním otevíráním brány a zpříjemněte si život automatickou posuvnou bránou na dálkové ovládání. Naše brány jsou při zavírání a otevírání tiché, mají elegantní bezúdržbový design a budou Vám dobře sloužit dlouhá léta.

Jako český výrobce automatických posuvných bran, branek a výplní dbáme na to, aby naše výrobky byly vyrobeny z kvalitních materiálů. Proto křídlo brány i pojezdovou kolejnici vyrábíme z hliníkových slitin, které jsou moderní, pevné a lehké. Na výrobu brány jsou použity námi vyvinuté hliníkové profily, které umožňují výtečnou kombinaci pevnosti, hmotnosti a nákladů. Nabízíme jak samonosné posuvné brány, tak i posuvné brány po kolejnici.

Posuvná brána

Křídlové hliníkové brány

Křídlové brány jsou levné a osvědčené řešení pro většinu míst, kde je potřeba osadit bránu a kde není výrazně stísněný prostor.

Křídlové brány je možné vyrobit na zakázku v přesně dané velikosti a rozdělení křídel. Jednotlivá křídla se mohou otevírat dovnitř nebo ven.

Křídlové brány vynikají svou variabilností. Vyrobit je můžeme v prakticky jakémkoliv designu tak, aby skvěle zapadly do okolí.

VYMĚŘENÍ ZDARMA
+420 739 165 902

Designy uděláme stejné pro bránu, branku i plotové dílce

Posuvná brána a plot

I naše sloupky a plotová pole vyrábíme z hliníkových slitin, které jsou moderní, pevné a lehké.

Naše sloupky jsou kompatibilní s plotovými poli, hliníkovou brankou i posuvnou automatickou bránou.

Pro oplocení svého pozemku zvolte hliníkové oplocení a už nikdy se nezabývejte natíráním plotu. Vše je z hliníku nebo nerezu, a tedy bezúdržbové a trvale krásné.

Veškeré související komponenty, jako jsou například nosné vozíky a dojezdové kapsy a panty, vyrábíme z nerezavějící oceli, takže naše brány mají dlouhou životnost a stále výborný vzhled. Chytře propracované detaily zpříjemňují život. Proto se naši konstruktéři zaměřili i na problém vnikání nečistot do kolejnice a vyřešili jej unikátní clonou, která zabraňuje vnikání nečistot do kolejnice.

Základní barvy

Standardní barvy, ve kterých brány dodáváme, za příplatek můžeme nalakovat do jakéhokoliv odstínu RAL.

Čistý hliník

čistý hliník

bez povrchové úpravy

plotově zelená

lesklá RAL6005

klasická hnědá

lesklá RAL8014

moderní antracit

matná RAL7016

noční černá

matná RAL9005

Back to Top