loader image

Vjezdové brány

Vjezdové brány

Spolehnout se můžete na bezvadnou funkčnost posuvných bran za jakéhokoli počasí, minimální údržbu i přesnost celého zařízení. Bezpečnost posuvných vrat a bran zajišťují samozřejmě fotobuňky, které zabrání uzavření posuvné brány, pokud jste Vy nebo Váš automobil ve vjezdu.

Objednejte si kvalitní a bezpečnou posuvnou bránu!

Posuvné brány jsou elegantním řešením, jak automaticky uzavírat vjezd do dvora nebo na Váš pozemek. Díky tomu, že posuvná brána při pohybu jen kopíruje plot, nepotřebuje takřka žádný prostor navíc. Pohon posuvné brány je zajištěný spolehlivým a tichým motorem, na dálkové ovládání. Vy tak jediným stisknutím tlačítka ovládáte celou posuvnou bránu a nemusíte vystupovat z automobilu, pokud si chcete otevřít, popřípadě zavřít vrata. To nejvíce oceníte při nepříznivém počasí.

Posuvná brána

Křídlové brány

Křídlové brány jsou levné a osvědčené řešení pro většinu míst, kde je potřeba osadit bránu a kde není výrazně stísněný prostor.

Křídlové brány je možné vyrobit na zakázku v přesně dané velikosti a rozdělení křídel. Jednotlivá křídla se mohou otevírat dovnitř nebo ven.

Křídlové brány vynikají svou variabilností. Vyrobit je můžeme v prakticky jakémkoliv designu tak, aby skvěle zapadly do okolí.

Brána vzor Vertikal

Designy uděláme stejné pro bránu, branku i plotové dílce

Standardně dodáváme všechny brány pozinkované, lakované a včetně pohonu dle přání zákazníka (DoorHan, LiftMaster nebo Hörmann). Zajistíme vám pohodlný a bezpečný provoz pohonných jednotek, navíc jsou spolehlivé, poskytnou vám maximální pohodlí a široké uplatnění a navíc jsou provedeny v moderním designu. Bránu nebo branku dodáme případně i bez výplně.

Brána vzor Vertikal

vzor Vertikal

nadčasový minimalismus

vzor Horizontal

inspirující modernost

vzor Panel

dokonalá harmonie

Základní barvy

Standardní barvy, ve kterých brány dodáváme, za příplatek můžeme nalakovat do jakéhokoliv odstínu RAL.

čistý zinek

žárový zinek

plotově zelená

lesklá RAL6005

klasická hnědá

lesklá RAL8014

moderní antracit

matná RAL7016

noční černá

matná RAL9005

Back to Top