loader image

Vjezdové brány

Vjezdové brány

Spolehnout se můžete na bezvadnou funkčnost posuvných bran za jakéhokoli počasí, minimální údržbu i přesnost celého zařízení. Bezpečnost posuvných vrat a bran zajišťují samozřejmě fotobuňky, které zabrání uzavření posuvné brány, pokud jste Vy nebo Váš automobil ve vjezdu.

Objednejte si kvalitní a bezpečnou posuvnou bránu!

Posuvné brány jsou elegantním řešením, jak automaticky uzavírat vjezd do dvora nebo na Váš pozemek. Díky tomu, že posuvná brána při pohybu jen kopíruje plot, nepotřebuje takřka žádný prostor navíc. Pohon posuvné brány je zajištěný spolehlivým a tichým motorem, na dálkové ovládání. Vy tak jediným stisknutím tlačítka ovládáte celou posuvnou bránu a nemusíte vystupovat z automobilu, pokud si chcete otevřít, popřípadě zavřít vrata. To nejvíce oceníte při nepříznivém počasí.

Posuvná brána

Křídlové brány

Křídlové brány jsou levné a osvědčené řešení pro většinu míst, kde je potřeba osadit bránu a kde není výrazně stísněný prostor.

Křídlové brány je možné vyrobit na zakázku v přesně dané velikosti a rozdělení křídel. Jednotlivá křídla se mohou otevírat dovnitř nebo ven.

Křídlové brány vynikají svou variabilností.

Vyrobit je můžeme v prakticky jakémkoliv designu tak, aby skvěle zapadly do okolí.

Křídlová brána

Pohony posuvných a křídlových bran

Dodáváme široký sortiment pohonů pro různé typy vrat, bran i závor. Zajistíme vám pohodlný a bezpečný provoz pohonných jednotek, navíc jsou spolehlivé, snadno se programují, poskytnou vám maximální pohodlí a široké uplatnění a navíc jsou provedeny v moderním designu.

Pohon DoorHan Sliding 2100

Série Sliding

Maximální váha: 300 / 800 / 1300 / 2100 kg
Pohony pro posuvné brány se zabudovanou řídící jednotkou a integrovaným přijímačem.

Pohon DoorHan Swing 2500

Série Swing

Maximální váha: 800 / 1000 kg
Pohon pro křídlové brány s teleskopickým pákovým systémem.

Pohon DoorHan Arm 320

Série Arm

Maximální váha: 400 kg
Pohon pro malé křídlové brány s řídící jednotkou se zabudovaným přijímačem.

Back to Top