Zahradní pergoly

Potřebujete poradit?

Zahradní pegoly

Znepříjemňuje Vám počasí relaxaci na zahradě? Pokud se stává, že počasí zkazí celou oslavu narozenin nebo party, je tady ideální řešení. Moderní pergola, která Vás zbaví rozmarů počasí. Pořízením kvalitní pergoly na míru získáte ochranu nejen před slunce, ale i deštěm. Navíc dodáte své terase nezaměnitelný a moderní vzhled.

Lakovaná pergola

Robustní pergoly z pozinkované oceli!

Robustní pergoly vlastní výroby jsou vhodnou variantou pro projekty, kde je požadavek na co nejmenší počet sloupů v přední části pergoly.

Střechu této zesílené pergoly může tvořit komůrkový polykarbonát, ale také bezpečnostní sklo. Konstrukce bezúdržbových pergol je tvořena pozinkovanými ocelovými profily té nejvyšší kvality, které jsou ošetřeny kvalitní polyuretanovou barvou.

Pergola nabízí mnoho možností doplňkového příslušenství jako je látkové boční stínění, kompletní zasklení, nebo senzory, které pomohou ochránit Váš zahradní nábytek před deštěm.

VYMĚŘENÍ ZDARMA
+420 739 165 902

Výrazně nižší cena a vyšší odolnost než u hliníkových pergol

Jsme schopni splnit každé individuální přání našich zákazníků, ať již jde o barvu, velikost, nebo způsob kotvení.

Spočteme-li všechna pro a proti, ocelové pergoly vítězí na celé čáře. Jsou vhodné díky své konstrukci i do malých prostor, zároveň jsou ale neskutečně odolné a variabilní. Chcete-li tedy investovat do pergoly, a mít jistotu, že přetrvá desetiletí a investice se Vám tím několikrát vrátí, je ocelová pergola to nejlepší pro vaši zahradu.

Základní barvy

Standardní barvy, ve kterých pergoly dodáváme, za příplatek můžeme nalakovat do jakéhokoliv odstínu RAL.

čistý zinek

žárový zinek

plotově zelená

lesklá RAL6005

klasická hnědá

lesklá RAL8014

moderní antracit

matná RAL7016

noční černá

matná RAL9005

Back to Top