Doprava & platba

Potřebujete poradit?

Doprava & platba

Vše o dopravě a platbě najdete zde, většina těchto pravidel se týká nákupu v našem online e-shopu.

Platba při online nákupu

Většinu našich produktů je nutno platit předem, z důvodu výroby nebo parametru speciálně pro Vás (například šířka vrat nebo barva). Proto tuto skutečnost omluvte. Po objednání Vás telefonicky kontaktujeme a domluvíme se na dalších službách a doručení, dále obdržíte zálohou fakturu a po jejím zaplacení daňový doklad, takže se nemusíte bát, že by Vám produkt nedorazil.

Platba kartou
Pokud Vám košík nabízí platbu kartou a Váš limit na kartě to dovoluje, použijte tuto možnost, urychlíte tím čas od přijetí platby do expedice produktu ze skladu. Její případnou nedostupnost omluvte, platební bránu poskytuje třetí strana.

Bankovní převod
Při použití bankovního převodu Vám přijde zálohová faktura na Váši e-mailovou adresu. Po našem zaúčtování Vám pošleme daňový doklad o jejím zaplacení. Doba od odeslání platby po zaúčtování platby se pohybuje kolem 1-3 pracovních dní.

Platba hotově
Platba hotově je možná pouze při osobním převzetí. Osobní převzetí je možné na adrese Verměřovice 60, 561 52. Na adrese sídla firmy není sklad.

Platba při montáži

Při domluvení na namontování produktu se vždy jedná o zakázkovou výrobu proto vyžadujeme zálohu minimálně 70 % z celkové ceny včetně montáže a dopravy. Zálohu je možno platit bankovním převodem na základě zálohové faktury, ta je vystavena na základě smlouvy o dílo, tu je s Vámi nutno uzavřít pokud se jedná o zakázku o celkové ceně vyšší než 20 000 Kč bez DPH. Doplatek je možno platit buď bankovním převodem nebo hotově na místě.

Balení vrat DIY

Ani česká pošta nemá šanci

Expedice a doručení

Způsob dopravy se odvíjí od prostorových rozměrů produktu a jeho váhy.

Balíky do 30 kg
Většina pohonů a příslušenství váží do 30 kg a posílá se balíkem do ruky Českou poštou, vyznačuje se nízkou cenou a rychlostí dodání. Expedice je vcelku rychlá, většinou od 1 do 5 pracovních dnů od přijetí platby na náš bankovní účet.

Velké balíky
Garážová vrata typu DoorHan DIY se posílají TopTrans nebo DHL, podle vytížení dopravce. Jejich expedice trvá obvykle od 7 do 10 pracovních dnů od přijetí platby na náš bankovní účet.

Nadměrný náklad
Nadměrný náklad jako jsou okna, dveře, stínící technika a garážová vrata šířky větší než 3 metry se odesílají individuálně, většinou však TopTrans. Tyto zakázkové produkty jsou expedovány od 14 do 60 pracovních dnů od přijetí platby na náš bankovní účet.

Back to Top